0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
تخته نرد
کازینو آنلاین
بونوس های ویژه
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
England
Championship
Barnsley FC
۲
۱
Nottingham Forest
Finished
۲۳:۱۵
Birmingham City
۰
۰
Bolton Wanderers
Finished
۲۳:۱۵
Brentford FC
۲
۲
Bristol City
Finished
۲۳:۱۵
Cardiff City
۲
۰
Sheffield United
Finished
۲۳:۱۵
Derby County
۱
۰
Preston North End
Finished
۲۳:۱۵
Hull City
۲
۳
Wolverhampton Wanderers
Finished
۲۳:۱۵
Leeds United
۰
۰
Fulham FC
Finished
۲۳:۱۵
Middlesbrough FC
۲
۰
Burton Albion
Finished
۲۳:۱۵
Millwall FC
۳
۴
Ipswich Town
Finished
۲۳:۱۵
Reading FC
۲
۱
Aston Villa
Finished
۲۳:۳۰
Portugal
Primeira Liga
GD Chaves
۰
۱
SL Benfica
Finished
۰۰:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie A
Santos SP
۰
۰
Fluminense RJ
Finished
۰۳:۳۰
International Clubs
UEFA Champions League, Qualification
Qarabag FK
۱
۰
FC Copenhagen
Finished
۲۰:۳۰
Young Boys Bern
۰
۱
CSKA Moscow
Finished
۲۳:۱۵
TSG 1899 Hoffenheim
۱
۲
Liverpool FC
Finished
۲۳:۱۵
Sporting CP
۰
۰
SC Fotbal Club Fcsb SA
Finished
۲۳:۱۵
Apoel Nicosia
۲
۰
SK Slavia Prague
Finished
۲۳:۱۵
England
National League
Wrexham FC
۱
۰
Gateshead FC
Finished
۲۳:۱۵
AFC Fylde
۱
۴
Maidenhead United
Finished
۲۳:۱۵
Bromley
۶
۱
Leyton Orient
Finished
۲۳:۱۵
Dagenham & Redbridge
۳
۳
Ebbsfleet United
Finished
۲۳:۱۵
Halifax Town
۱
۲
Dover Athletic
Finished
۲۳:۱۵
Guiseley AFC
۰
۰
Tranmere Rovers
Finished
۲۳:۱۵
Hartlepool United
۱
۱
Chester FC
Finished
۲۳:۱۵
Maidstone United FC
۱
۱
Aldershot Town
Finished
۲۳:۱۵
Solihull Moors FC
۳
۳
Barrow AFC
Finished
۲۳:۱۵
Sutton United
۲
۱
Macclesfield Town
Finished
۲۳:۱۵
Torquay United
۲
۴
Boreham Wood FC
Finished
۲۳:۱۵
Woking FC
۲
۱
Eastleigh FC
Finished
۲۳:۱۵
Argentina
Copa Argentina
Boca Juniors
۵
۰
Gimnasia Y Tiro De Salta
Finished
۰۴:۴۰
Czech Republic
Krajsky prebor
Sk Posazavan Porici N/saz.
-
-
Nove Straseci
Finished
۲۲:۰۰
Finland Amateur
3 Division Helsinki/Uusimaa 1
Ponnistajat
-
-
Hoogee
Finished
۱۹:۳۰
Tunisia
Ligue 1
Club A Bizertin
۱
۲
Etoile Sportive Sahel
Finished
۲۰:۰۰
Stade Gabesien
۱
۰
JS Kairouanaise
Finished
۲۰:۰۰
ES Metlaoui
۲
۰
Stade Tunisien
Finished
۲۰:۰۰
CO Mednine
۰
۲
Esperance Sportive De Tunis
Finished
۲۰:۰۰
Austria Amateur
Regionalliga East
FC Stadlau
۳
۱
SV Schwechat
Finished
۲۰:۰۰
Ask-Bsc Bruck/Leitha
۲
۳
Karabakh Wien
Finished
۲۰:۰۰
SKN St. Poelten II
۴
۰
SC Esv Parndorf 1919
Finished
۲۰:۰۰
SC Neusiedl 1919
۲
۱
FC Admira Wacker Modling (A)
Finished
۲۱:۳۰
Austria Wien (A)
۱
۲
Wiener Sportklub
Finished
۲۱:۳۰
FCM Traiskirchen
۱
۰
First Vienna FC 1894
Finished
۲۱:۳۰
SKU Amstetten
۰
۰
SV Horn
Finished
۲۲:۰۰
FC Marchfeld Mannsdorf
۲
۲
SK Rapid Wien (A)
Finished
۲۲:۰۰
Austria
Erste Liga
FC Liefering
۳
۱
Floridsdorfer AC
Finished
۲۱:۰۰
WSG Swarovski Wattens
۱
۲
SC Austria Lustenau
Finished
۲۱:۰۰
KSV 1919
۰
۰
SC Wiener Neustadt
Finished
۲۱:۰۰
FC Blau Weiss Linz
۱
۱
TSV Hartberg
Finished
۲۱:۰۰
Norway
2nd Division, Group 1
Follo
۱
۲
Valerenga IF 2
Finished
۲۱:۰۰
Denmark
2nd Division, Pulje 3
VSK Arhus
۱
۲
IF Lyseng
Finished
۲۱:۳۰
Sweden
Superettan
Trelleborgs FF
۵
۱
Norrby IF
Finished
۲۱:۳۰
Degerfors IF
۱
۱
Falkenbergs FF
Finished
۲۱:۳۰
Uruguay
Copa de Campeones
Danubio FC
-
-
Defensor Sporting
Finished
۰۰:۳۰
CA Penarol
-
-
Nacional Montevideo
Finished
۰۴:۰۰
Saudi Arabia
Saudi Professional League
AL Taawon
۳
۴
AL Hilal Riyadh
Finished
۲۲:۲۰
Brazil
Carioca, Serie B1
Goncalense
-
-
Americano RJ
Finished
۲۲:۳۰
Austria Amateur
Burgenlandliga
ASV Drassburg
-
-
FC Deutschkreutz
Finished
۱۹:۳۰
England
Football League Trophy, Northern Group F
Rotherham United
۱
۱
Manchester City Academy
Finished
۲۲:۳۰
Scotland
Challenge Cup
Ross County U20
۲
۱
Forfar Athletic
Finished
۲۳:۰۰
Aberdeen FC U20
۱
۰
ST Johnstone FC U20
Finished
۲۳:۱۵
Albion Rovers
۰
۰
Spartans Edinburgh FC
Finished
۲۳:۱۵
Annan Athletic
۳
۱
Celtic Glasgow U20
Finished
۲۳:۱۵
Clyde FC
۲
۲
Stranraer FC
Finished
۲۳:۱۵
Dundee United
۲
۰
Cowdenbeath FC
Finished
۲۳:۱۵
Dunfermline Athletic
۲
۰
Arbroath FC
Finished
۲۳:۱۵
East Fife FC
۰
۲
Peterhead FC
Finished
۲۳:۱۵
Formartine United
۲
۲
Heart of Midlothian U20
Finished
۲۳:۱۵
Hamilton Academical U20
۱
۰
Edinburgh City
Finished
۲۳:۱۵
Kilmarnock FC U20
۰
۲
Berwick Rangers
Finished
۲۳:۱۵
Greenock Morton
۰
۲
Livingston FC
Finished
۲۳:۱۵
Partick Thistle U20
۶
۱
Stirling University FC
Finished
۲۳:۱۵
Queen of The South
۴
۰
Airdrieonians
Finished
۲۳:۱۵
Raith Rovers
۳
۰
Brora Rangers
Finished
۲۳:۱۵
Stenhousemuir FC
۰
۲
Cove Rangers
Finished
۲۳:۱۵
Stirling Albion
۱
۳
Montrose FC
Finished
۲۳:۱۵
Hibernian Edinburgh U20
۱
۲
Elgin City
Finished
۲۳:۱۵
ST Mirren
۲
۱
East Kilbride
Finished
۲۳:۱۵
Buckie Thistle
۲
۱
Brechin City
Finished
۲۳:۳۰
England
Football League Trophy, Southern Group C
Swindon Town
۲
۳
West Ham United Reserve
Finished
۲۳:۱۵
England
Football League Trophy, Southern Group E
Cheltenham Town
۱
۲
Swansea Reserves
Finished
۲۳:۱۵
England
Football League Trophy, Southern Group F
Luton Town
۲
۲
Tottenham Academy
Finished
۲۳:۱۵
England
Football League Trophy, Northern Group G
Notts County
۲
۱
FC Everton Reserve
Finished
۲۳:۱۵
Ireland
Premier Division
Sligo Rovers
۰
۰
Bray Wanderers
Finished
۲۳:۱۵
Limerick FC
۰
۲
Shamrock Rovers
Finished
۲۳:۱۵
England
Football League Trophy, Southern Group D
Plymouth Argyle
۲
۲
Chelsea Reserve
Finished
۲۲:۳۰
Austria Amateur
Kärnten Unterliga West
Sc Landskron
-
-
Fürnitz
Finished
۱۹:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
Ermesinde Sc 1936
-
-
CD das Aves
Finished
۱۹:۳۰
Casa Pia
۰
۰
CD Mafra
Finished
۲۰:۳۰
Nk Trnski
-
-
Bjelovar
Finished
۲۰:۳۰
Girona FC
۱
۰
Manchester City
Finished
۲۰:۳۰
CD Vicalvaro
۰
۱
CF Pozuelo De Alarcon
Finished
۲۱:۰۰
Baniyas SC
-
-
Bengaluru FC
Finished
۲۱:۳۰
USV Hercules
۲
۲
Gvvv
Finished
۲۲:۱۵
Aswh
۲
۱
Rijnsburgse Boys
Finished
۲۲:۳۰
CD Loja
۰
۰
Ciudad De Lucena
Finished
۲۳:۰۰
Arcos CF
۰
۰
Xerez FC Deportivo
Finished
۲۳:۰۰
Germany Amateur
Regionalliga Bavaria
FC Unterfoehring
۰
۱
FC Pipinsried
Finished
۱۳:۳۰
VfR Garching
۲
۲
FC Bayern München II
Finished
۱۶:۳۰
Wacker Burghausen
۳
۰
SV Schalding-Heining
Finished
۱۶:۳۰
SV Seligenporten
۲
۰
SpVgg Bayreuth
Finished
۲۱:۰۰
Colombia
Primera B, Clausura
Real Cartagena
۱
۰
Llaneros FC
Finished
۰۳:۳۰
Deportes Quindio
۱
۳
Boyaca Chico FC
Finished
۰۵:۳۰
Paraguay
Primera Division, Clausura
Cerro Porteno
۱
۱
Libertad Asuncion
Finished
۰۳:۴۰
Ecuador
Serie A, Segunda Etapa
Club Sport Emelec
۲
۰
Fuerza Amarilla S.c.
Finished
۰۵:۳۰
International Youth
U22 Southeast Asian Games
Indonesia
-
-
Thailand
Finished
۱۲:۳۰
Cambodia
-
-
Philippines
Finished
۱۷:۱۵
International Youth
U23 Southeast Asian Games
Thailand
-
-
Indonesia
بازی شروع نشده است
۱۲:۳۰
Cambodia
-
-
Philippines
بازی شروع نشده است
۱۷:۱۵
Indonesia
Liga 1
Persija Jakarta
۲
۲
PSM Makassar
Finished
۱۲:۳۰
Austria Amateur
Regionalliga West
SV Woergl
۲
۲
FC Wacker Innsbruck (A)
Finished
۱۳:۰۰
FC Hard
۳
۱
VfB Hohenems
Finished
۱۳:۳۰
FC Alberschwende
۰
۴
SV Groedig
Finished
۱۸:۰۰
SCR Altach (A)
۵
۰
TSV St. Johann
Finished
۱۸:۳۰
USK Anif
۰
۱
FC Kitzbuehel
Finished
۲۰:۰۰
FC Dornbirn 1913
۶
۱
SV Seekirchen
Finished
۲۰:۳۰
SC Schwaz
۰
۳
SV Wals-Grünau
Finished
۲۰:۳۰
FC Pinzgau Saalfelden
۰
۵
FC Kufstein
Finished
۲۰:۳۰
Austria Amateur
Tirol Liga
SVG Reichenau
-
-
SV Kirchbichl
Finished
۱۳:۰۰
International Clubs
Club Friendly Games, Women
Montpellier Herault Sc
-
-
Atl. Madrid
بازی شروع نشده است
۱۳:۳۰
Valencia CF
-
-
Rsc Anderlecht
بازی شروع نشده است
۱۵:۳۰
Achilles 29
-
-
Standard Femina de Lige
Finished
۱۸:۳۰
Madrid Ccf
-
-
UD Tacuense
Finished
۲۳:۰۰
Poland
Pucharu Polski Podkarpacki ZPN
Wislok Czarna
-
-
Orzel Wolka Niedzwiedzka
Finished
۱۳:۳۰
Swilczanka Swilcza
-
-
Stal Lancut
Finished
۱۷:۳۰
Poland
III Liga, Group III
Gwarek Tarnowskie Gory
-
-
HKS Ruch Zdzieszowice
Finished
۱۹:۳۰
Poland
Ekstraklasa, Women
Mitech Zywiec
-
-
Medyk Konin
Finished
۱۳:۳۰
India
Delhi Senior Division
Sudeva Moon Light FC
-
-
Simla Youngs Fc
Finished
۱۳:۴۵
International Clubs
Copa Suruga Bank
Urawa Red Diamonds
۱
۰
Chapecoense SC
Finished
۱۴:۳۰
Poland
Ekstraklasa
Slask Wroclaw
۱
۱
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
Finished
۱۸:۰۰
Syrian Arab Republic
Syrian League
Teshrin
-
-
Al Taliya
Finished
۱۸:۳۰
Slovenia
Slovenia Cup
Hotiza La Storia
۱
۲
NK Krka
Finished
۱۸:۳۰
ND Beltinci
۰
۳
Aluminij Kidricevo
Finished
۱۸:۳۰
NK Sampion Celje
۰
۰
PSC Tolmin
Finished
۱۸:۳۰
Slovakia
Slovensky Pohar
MFK Bytca
۱
۸
FC Nitra
Finished
۱۹:۳۰
Estonia
Premium Liiga
JK Sillamae Kalev
۰
۳
FC Flora Tallinn
Finished
۱۹:۳۰
JK Trans Narva
۱
۳
FCI Tallinn
Finished
۲۰:۳۰
Parnu JK Vaprus
۱
۶
Nomme Kalju FC
Finished
۲۰:۳۰
Jalgpallikool Tammeka
۱
۴
FC Levadia Tallinn
Finished
۲۱:۳۰
Czech Republic
Cup
1.sk Prostejov
۱
۳
SFC Opava
Finished
۱۹:۳۰
Chile
Primera Division, Torneo Transicion
Palestino
۱
۱
Colo Colo
Finished
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید