0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
تخته نرد
کازینو آنلاین
بونوس های ویژه
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین تخته نرد کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
England
Championship
Norwich City
۲
۰
Queens Park Rangers
Finished
۲۳:۱۵
Sheffield Wednesday
۱
۱
Sunderland AFC
Finished
۲۳:۱۵
Iran
لیگ برتر خلیج فارس
Persepolis FC
۱
۱
Siah Jamegan
Finished
۲۰:۴۵
International Clubs
UEFA Europa League, Qualification
FC Utrecht
-
-
FC Zenit ST Petersburg
بازی شروع نشده است
۲۰:۳۰
FC Utrecht
۱
۰
FC Zenit ST Petersburg
Finished
۲۰:۳۰
International Clubs
UEFA Champions League, Qualification
Hapoel Beer Sheva
۲
۱
NK Maribor Piv Lasko
Finished
۲۳:۱۵
Istanbul Basaksehir FK
۱
۲
FC Sevilla
Finished
۲۳:۱۵
SSC Napoli
۲
۰
OGC Nice
Finished
۲۳:۱۵
Olympiacos Piraeus
۲
۱
HNK Rijeka
Finished
۲۳:۱۵
Celtic Glasgow
۵
۰
FC Astana
Finished
۲۳:۱۵
Argentina
Copa Argentina
CA San Lorenzo Almagro
۱
۱
Cipolletti
Finished
۰۱:۳۰
River Plate
۳
۰
CA Atlas
Finished
۰۴:۴۰
Russia
Privolzhye Cup
Chuvashia-Dyussh Cheboksary
-
-
Dorozhnik Kamenka
Finished
۱۶:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie B
Londrina PR
۴
۱
Brasil De Pelotas RS
Finished
۰۲:۴۵
Nautico PE
۲
۰
Figueirense SC
Finished
۰۵:۰۰
Brazil
Carioca, Serie B1
Sao Goncalo EC
-
-
Audax Rio RJ
Finished
۲۲:۳۰
Sao Cristovao
-
-
Barcelona
Finished
۲۲:۳۰
Iceland
Urvalsdeild
IBV Vestmannaeyjar
۰
۱
Vikingur Olafsvik
Finished
۲۲:۳۰
Lithuania
A Lyga
Utenis Utena
۰
۴
Trakai FK
Finished
۱۹:۳۰
Vmfd Zalgiris
۵
۰
FK Jonava
Finished
۲۱:۳۰
Finland Amateur
3 Division Tampere
FC Ilves-Kissat
-
-
Pirkkalan
Finished
۲۰:۰۰
Tampereen Ilves 2
-
-
Harma
Finished
۲۰:۳۰
Tunisia
Ligue 1
US Ben Guerdene
۰
۰
Esperance Sportive Zarzis
Finished
۲۰:۰۰
Club Africain
۲
۱
Avenir Sportif Gabesien
Finished
۲۲:۳۰
Club Sportif Sfaxien
۰
۰
US Monastir
Finished
۲۲:۳۰
Norway
1st Division
Tromsdalen
۱
۲
Sandnes Ulf
Finished
۲۰:۳۰
Strommen
۱
۰
Ranheim
Finished
۲۱:۰۰
Levanger FK
۱
۱
Elverum
Finished
۲۱:۳۰
Jerv FK
۲
۳
FK Arendal
Finished
۲۱:۳۰
Floro
۵
۰
Mjondalen
Finished
۲۱:۳۰
Bodo/Glimt
۴
۰
Fredrikstad FK
Finished
۲۱:۳۰
Asane Fotball
۲
۳
Kongsvinger IL
Finished
۲۱:۳۰
Brazil
U20 Carioca, Serie B
Sao Cristovao RJ
-
-
Barcelona Rj
Finished
۲۰:۳۰
Czech Republic
Cup
Vyskov
۱
۴
FC Vysocina Jihlava
Finished
۲۰:۳۰
England Amateur
Isthmian Football League, North Division
Romford
-
-
Heybridge Swifts
Finished
۲۳:۱۵
Scotland
Challenge Cup
Dundee FC U20
۲
۴
Alloa Athletic
Finished
۲۳:۰۰
Motherwell FC U20
۲
۱
Queens Park FC
Finished
۲۳:۰۰
Dumbarton FC
۲
۱
Glasgow Rangers U20
Finished
۲۳:۱۵
East Stirlingshire
۱
۵
AYR United
Finished
۲۳:۱۵
Poland
Pucharu Polski Podkarpacki ZPN
Zaborze Zabrze
-
-
GKS Gwarek Ornontowice
Finished
۲۰:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games, Women
ZFK Spartak
-
-
UD Tacuense
Finished
۲۰:۵۰
MSV Duisburg
-
-
Borussia M'gladbach
Finished
۲۱:۳۰
Scf Plaza Argel
-
-
Murcia Feminas
Finished
۲۱:۴۵
UD GRANADILLA TENERIFE
-
-
Sporting Clube de Portugal
Finished
۲۳:۰۰
Brazil
U19 Copa Gaucho
Aimore RS
-
-
Soledade FC
Finished
۲۲:۳۰
Switzerland
Super League
FC Lugano
۰
۱
FC St. Gallen
Finished
۲۱:۰۰
Sudan
Cup
AL-Merrikh
-
-
Meriekh AL Obied
Finished
۲۱:۳۰
Nicaragua
Primera Division
San Francisco FC (Nic)
-
-
Diriangen FC
Finished
۲۱:۳۰
Macedonia
Macedonia Cup
FK Zajazi
۲
۴
KF Shkupi Skopje
Finished
۱۹:۳۰
FK Belasica Strumica
۱
۳
FK Pelister Bitola
Finished
۱۹:۳۰
Teteks Tetovo
۲
۱
Horizont Turnovo
Finished
۱۹:۳۰
Russia
Zone Moskovskaya Oblast, Group B
Peresvet Podolsk
-
-
Dussh Krasnoznamensk
Finished
۲۱:۳۰
Germany Amateur
Regionalliga Southwest
Röchling Völklingen
۱
۳
SV Waldhof Mannheim
Finished
۲۱:۳۰
Finland Amateur
3 Division Helsinki/Uusimaa 2
PPJ
-
-
TiPS
Finished
۲۱:۳۰
Kapa
-
-
HIFK 2
Finished
۲۱:۴۵
Austria
KFV Cup
Klagenfurter Ac
-
-
Austria Klagenfurt
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Germany Amateur
Landespokal Schleswig-Holstein
VfB Lubeck
۲
۲
SC Weiche Flensburg 08
Finished
۲۲:۰۰
Argentina
Torneo Federal B
Adiur
-
-
Club Atletico San Jorge
Finished
۲۲:۳۰
Poland
III Liga, Group IV
LKP Motor Lublin
-
-
MKS Podlasie Biala Podlaska
Finished
۲۱:۳۰
Ukraine
Vyscha League Ternopil Region
Fc Zbruch Pidvolochysk
-
-
Niva Terebovlya
Finished
۱۹:۳۰
Russia
Zone Golden Ring
FC Cherepovets
-
-
Sshor Volga Tver Region
Finished
۱۹:۳۰
Australia
Gold Coast Midweek Metro, Yellow
Musgrave Yellow
-
-
Murwillumbah Yellow
بازی شروع نشده است
۱۲:۴۵
USA
North American Soccer League, Fall season
North Carolina FC
۰
۱
Miami FC
Finished
۰۴:۰۰
Mexico
Copa MX, Apertura, Group 2
Club Celaya
۰
۱
CF Monterrey
Finished
۰۴:۳۰
Mexico
Copa MX, Apertura, Group 4
Puebla FC
۱
۱
Club Tijuana
Finished
۰۴:۳۰
USA
US Open Cup
FC Cincinnati
۲
۲
New York Red Bulls
Finished
۰۴:۳۰
Mexico
Copa MX, Apertura, Group 8
Gallos Blancos De Queretaro
۰
۱
Atletico Pachuca
Finished
۰۴:۳۶
Colombia
Primera A, Clausura
Envigado FC
۲
۱
La Equidad
Finished
۰۵:۳۰
Tigres FC
۲
۱
Atletico Bucaramanga
Finished
۲۳:۳۰
International Clubs
CONCACAF League
Chorrillo FC
۰
۱
AD Santos De Guapiles
Finished
۰۶:۳۰
Mexico
Copa MX, Apertura, Group 5
Cruz Azul
۱
۰
CF Zacatepec 1948
Finished
۰۶:۳۰
Mexico
Copa MX, Apertura, Group 7
Santos Laguna
۲
۰
FC Juarez
Finished
۰۶:۳۰
USA
United Soccer League
Orange County SC
۰
۰
Tulsa Roughnecks FC
Finished
۰۷:۰۰
Indonesia
Liga 2
Ppsm Sakti Magelang
-
-
PSIS Semarang
Finished
۱۲:۳۰
Indonesia
Liga 1
Sriwijaya FC
-
-
Persib Bandung
Cancelled
۱۲:۳۰
International Youth
U23 Southeast Asian Games
Vietnam
-
-
Cambodia
بازی شروع نشده است
۱۳:۰۰
Malaysia
-
-
Singapore
بازی شروع نشده است
۱۷:۱۵
Slovakia
Slovensky Pohar
TJ Kovo Belusa
۲
۴
FC Vion Zlate Moravce
Finished
۱۹:۳۰
OSK Dobra Niva
۰
۷
MSK Zilina
Finished
۱۹:۳۰
TJ Oponice
۰
۲
FK Slovan Most Pri Bratislave
Finished
۲۰:۰۰
India
Delhi Senior Division
Delhi United FC
-
-
Uttrakhand Fc
Finished
۱۳:۴۵
Hindustan FC
-
-
Garhwal FC
Finished
۱۵:۳۰
Tarun Sangha Fc
-
-
Indian Air Force
بازی شروع نشده است
۱۵:۴۵
International Clubs
Club Friendly Games
Oakleigh Cannons
۲
۵
Melbourne Victory FC
Finished
۱۴:۰۰
Atsalenios FC
-
-
Almyros
Finished
۱۹:۳۰
Orfeas Puma Xanthis
-
-
Doxa Proskiniton
Finished
۱۹:۳۰
OFI Kreta
۱
۰
Kissamikos
Finished
۱۹:۴۵
Opountios Martinou
-
-
Taminaikos
Finished
۲۰:۰۰
Koninklijk Berchem Sport
-
-
K Rupel Boom FC
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Umm-Salal SC
-
-
NEC Nijmegen
Finished
۲۲:۳۰
CP Villarrobledo
-
-
Albacete Balompie
Finished
۲۳:۰۰
India
Calcutta Premier Division
West Bangle Police Fc
-
-
George Telegraph Fc
Finished
۱۴:۰۰
Japan
J.League 2
Renofa Yamaguchi
۳
۲
Thespakusatsu Gunma
Finished
۱۴:۳۰
Kamatamare Sanuki
۱
۰
Yokohama FC
Finished
۱۴:۳۰
Avispa Fukuoka
۰
۱
V-Varen Nagasaki
Finished
۱۴:۳۰
Roasso Kumamoto
۰
۰
FC Gifu
Finished
۱۴:۳۰
Oita Trinita
۰
۲
Tokyo Verdy
Finished
۱۴:۳۰
Mito Hollyhock
۲
۰
Kyoto Sanga FC
Finished
۱۴:۳۰
JEF United Ichihara Chiba
۰
۱
Shonan Bellmare
Finished
۱۴:۳۰
FC Machida Zelvia
۳
۴
Nagoya Grampus Eight
Finished
۱۴:۳۰
Matsumoto Yamaga FC
۳
۲
Montedio Yamagata
Finished
۱۴:۳۰
Zweigen Kanazawa
۰
۴
Tokushima Vortis
Finished
۱۴:۳۰
Fagiano Okayama
۰
۱
Ehime FC
Finished
۱۴:۳۰
Germany Amateur
U19 DFB Cup
FC Schalke 04
-
-
Eintracht Braunschweig
Finished
۱۴:۳۰
1 FC Magdeburg
-
-
FSV Mainz 05
Finished
۱۸:۳۰
Russia
Zone Moscow
Fc Zenit Moscow
-
-
Lokomotiv-m-lfk
inprogress
۱۵:۳۰
Nika
-
-
Fc Fsm
inprogress
۱۷:۳۰
FK Rosich
-
-
Khimki-m
Finished
۱۹:۳۰
Chertanovo-m
-
-
Prialit
Finished
۱۹:۳۰
International Youth
U22 Southeast Asian Games
Myanmar
-
-
Laos
Finished
۱۷:۱۵
Singapore
-
-
Malaysia
Finished
۱۷:۱۵
Brazil
U20 Carioca, Serie A
VASCO DA GAMA RJ
-
-
Flamengo RJ
بازی شروع نشده است
۱۷:۳۰
Ukraine
Vyscha League Lviv Region
Css Demnya
-
-
Rochyn Sosnivka
Finished
۱۸:۳۰
Ukraine
Vyscha League Dnipropetrovsk Region
Hirnyk Kriviy Rih
-
-
Fc Petrikovka
Finished
۱۸:۳۰
Slovenia
Slovenia Cup
NK Ilirija
۰
۰
Krsko Posavlje
Finished
۱۸:۳۰
SD Videm
۱
۶
NK Radomlje
Finished
۱۸:۳۰
NS Mura
۵
۲
Zarica Kranj
Finished
۱۸:۳۰
Tabor Sezana
۳
۱
NK Rudar Velenje
Finished
۱۸:۳۰
NK Drava Ptuj
۲
۱
NK Brda
Finished
۱۸:۳۰
TAB Akumulator
۱
۴
Jadran Dekani
Finished
۱۸:۳۰
Nafta Lendava
۱
۲
NK Celje
Finished
۲۰:۳۰
FC Koper
۳
۰
Korotan Prevalje
Finished
۲۰:۳۰
Russia
Zone SFD/NCFD
FC Dinamo Mahachkala
-
-
Magas-ingu Nazran
Finished
۱۹:۰۰
England
Football League Trophy, Southern Group A
Portsmouth FC
۳
۳
Fulham Academy
Finished
۲۳:۱۵
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید