0
پیش بینی ورزشی
پیش بینی زنده
نتایج زنده
پوکر آنلاین
پاسور
تخته نرد
بازی انفجار
کازینو آنلاین
پشتیبانی
راهنما
ورود به حساب کاربری ثبت نام FA
PersianEnglish
پیش بینی ورزشی پیش بینی زنده نتایج زنده پوکر آنلاین پاسور تخته نرد بازی انفجار کازینو آنلاین بونوس های ویژه پشتیبانی راهنما
International Clubs
UEFA Champions League, Group F
Manchester City
-
-
Olympique Lyonnais
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FC Shakhtar Donetsk
-
-
TSG 1899 Hoffenheim
inprogress
۲۱:۲۵
International Clubs
UEFA Champions League, Group G
Real Madrid
-
-
AS Roma
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
FC Viktoria Plzen
-
-
CSKA Moscow
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
International Clubs
UEFA Champions League, Group E
SL Benfica
-
-
FC Bayern Munich
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Ajax Amsterdam
-
-
AEK Athen
inprogress
۲۱:۲۵
International Clubs
UEFA Champions League, Group H
CF Valencia
-
-
Juventus Turin
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
BSC Young Boys
-
-
Manchester United
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
England
Championship
Middlesbrough FC
-
-
Bolton Wanderers
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Sheffield United
-
-
Birmingham City
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Nottingham Forest
-
-
Sheffield Wednesday
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Queens Park Rangers
-
-
Millwall FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Reading FC
-
-
Norwich City
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Serbia
Superliga
FK Partizan
۱
۰
FK Rad
Finished
۱۹:۳۰
Estonia
Premium Liiga
FC Flora Tallinn
-
-
Paide Linnameeskond
بازی شروع نشده است
۲۱:۰۰
FCI Levadia Tallinn
۴
۰
Parnu JK Vaprus
Finished
۱۹:۰۰
JK Tallinna Kalev
۰
۲
Viljandi JK Tulevik
Finished
۲۰:۳۰
Italy
Serie A
UC Sampdoria
-
-
ACF Fiorentina
inprogress
۲۱:۳۰
Brazil
Brasileiro Serie B
Atletico GO
۰
۱
Juventude RS
Finished
۰۲:۴۵
Londrina PR
۲
۰
Figueirense SC
Finished
۰۵:۰۰
International Youth
UEFA Youth League, Group F
Manchester City
۱
۴
Olympique Lyonnais
Finished
۱۶:۳۰
FC Shakhtar Donetsk
۱
۲
1899 Hoffenheim
Finished
۱۴:۳۰
International Youth
UEFA Youth League, Group G
Real Madrid
۳
۱
AS Roma
Finished
۱۸:۳۰
FC Viktoria Plzen
۱
۱
CSKA Moscow
Finished
۱۵:۳۰
Brazil
Campeonato Brasileiro, Serie A, Women, Playoffs
Santos SP
-
-
Ferroviaria SP
inprogress
۲۲:۳۰
Flamengo RJ
-
-
Kindermann SC
inprogress
۲۲:۳۰
International Youth
UEFA Youth League, Group E
Ajax Amsterdam
۶
۰
AEK Athens
Finished
۱۶:۳۰
SL Benfica
۳
۰
FC Bayern Munich
Finished
۱۶:۳۰
Bosnia & Herzegovina
Cup
Tosk Tesanj
۳
۰
FK Gorazde
Finished
۱۹:۰۰
Velez Mostar
۰
۱
FK Sarajevo
Finished
۱۹:۰۰
FK Kozara Gradiska
۱
۴
FK Radnik Bijeljina
Finished
۱۹:۰۰
FK Tuzla City
۰
۰
HSK Zrinjski Mostar
Finished
۱۹:۰۰
NK Celik Zenica
۱
۲
FK Krupa
Finished
۱۹:۰۰
FK Zvijezda 09
۱
۰
FK Mladost Doboj Kakanj
Finished
۱۹:۰۰
FK Sloga Gornji Vakuf
-
-
FK Slavija Sarajevo
بازی شروع نشده است
۱۹:۰۰
NK Bosna Visoko
۱
۲
NK Gosk Gabela
Finished
۱۹:۰۰
Sweden
Superettan
Helsingborgs IF
-
-
IK Brage
inprogress
۲۱:۳۰
Argentina
Primera B Nacional
CA Platense
۲
۰
Deportivo Moron
Finished
۰۴:۳۵
International Clubs
AFC Champions League, Knockout stage
Suwon Samsung Bluewings
۰
۳
Jeonbuk Hyundai Motors
Finished
۱۴:۳۰
Slovenia
Slovenia Cup
Korotan Prevalje
۰
۳
NK Aluminij Kidricevo
Finished
۲۰:۳۰
NK Brda
۰
۲
ND Gorica
Finished
۱۸:۰۰
NK Celje
-
-
NK Krsko
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Iceland
Urvalsdeild
Stjarnan Gardabaer
-
-
KA Akureyri
بازی شروع نشده است
۲۲:۳۰
Fylkir Reykjavik
-
-
Breidablik Kopavogur
بازی شروع نشده است
۲۳:۴۵
International Youth
UEFA Youth League, Group H
BSC Young Boys
۱
۲
Manchester United
Finished
۱۸:۳۰
CF Valencia
۰
۱
Juventus Torino
Finished
۱۶:۳۰
Vietnam
V-League
Becamex Binh Duong
۱
۰
XO SO Kien Thiet Can Tho
Finished
۱۴:۳۰
Vicem Hai Phong
۱
۱
NAM Dinh
Finished
۱۴:۳۰
Hoang Anh Gia Lai
۳
۵
HA Noi FC
Finished
۱۴:۳۰
TP HO Chi Minh
۵
۰
SAI Gon FC
Finished
۱۶:۳۰
CLB BD Thanh Hoa
۵
۰
Quang Nam FC
Finished
۱۴:۳۰
Brazil
Copa Paulista, Group 3
EC Taubate SP
-
-
EC Agua Santa SP
inprogress
۲۲:۳۰
SAO Bernardo FC SP
-
-
CA Bragantino SP
inprogress
۲۲:۳۰
EC Santo Andre SP
-
-
Santos FC
inprogress
۲۲:۳۰
International Clubs
Copa Sudamericana
Independiente Santa Fe
۰
۰
Millonarios FC
Finished
۰۵:۱۵
Japan
J.League 2
Kamatamare Sanuki
۱
۱
Montedio Yamagata
Finished
۱۴:۳۰
Ventforet Kofu
۱
۰
Omiya Ardija
Finished
۱۴:۳۰
China
China League 1
Qingdao Huanghaizhiyao
۴
۱
Xinjiang Tianshan Leopard
Finished
۱۶:۰۵
Shenzhen FC
۲
۱
Yanbian Funde FC
Finished
۱۶:۰۰
Beijing Konggu
۲
۰
Shijiazhuang Ever Bright FC
Finished
۱۶:۰۰
Wuhan Zall FC
۱
۰
Zhejiang Greentown FC
Finished
۱۶:۰۰
Zhejiang Yiteng
۵
۳
NEI Mongul Zhongyou F.c.
Finished
۱۶:۰۰
Xinjiang Tianshan Leopard
-
-
Qingdao Huanghaizhiyao
بازی شروع نشده است
۱۶:۰۰
Liaoning Shenyang Whowin
-
-
Meizhou Meixian Techand FC
Cancelled
۱۶:۰۰
Brazil
Copa Paulista, Group 4
SC Atibaia SP
-
-
CA Taboao DA Serra SP
inprogress
۲۲:۳۰
Gremio Osasco Audax SP
-
-
Ituano FC SP
inprogress
۲۲:۳۰
CA Juventus SP
-
-
Nacional AC SP
inprogress
۲۲:۳۰
Philippines
Copa Paulino Alcantara
Kaya Fc-iloilo
۱
۰
JPV Marikina FC
Finished
۱۲:۳۰
Ceres-Negros FC
۲
۱
Stallion FC
Finished
۱۵:۳۰
Indonesia
Liga 2
Psmp Mojokerto
۲
۰
Blitar United
Finished
۱۲:۳۰
Saudi Arabia
Saudi Professional League
AL Qadisiyah FC
-
-
AL Nasr Riyadh
inprogress
۲۱:۵۰
India
Calcutta Premier Division
George Telegraph FC
۱
۰
West Bangle Police FC
Finished
۱۳:۳۰
USA
United Soccer League
Nashville SC
۱
۲
Tampa Bay Rowdies
Finished
۰۵:۰۰
Indonesia
Liga 1
PS Tira
۱
۲
PSM Makassar
Finished
۱۶:۰۰
Italy
Serie D, Girone C
Chions 1972
-
-
ASC St Georgen
Finished
۱۸:۳۰
Venezuela
Segunda Division
Libertador FC
-
-
Lala FC
Finished
۱۹:۰۰
Deportivo Petare
-
-
Yaracuy FC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Real Frontera FC
-
-
Union Local Andina
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Denmark
1st Division
HB Koege
-
-
Fremad Amager
بازی شروع نشده است
۲۲:۰۰
Lithuania
A Lyga
FK Zalgiris Kaunas
۱
۱
FK Jonava
Finished
۱۹:۳۰
FK Atlantas Klaipeda
-
-
FC Stumbras
inprogress
۲۱:۳۰
Russia
Football National League
FC Sibir Novosibirsk
۰
۱
FC Zenit-2 ST Petersburg
Finished
۱۶:۳۰
FC Shinnik Yaroslavl
۱
۱
FC Ska-Khabarovsk
Finished
۲۰:۰۰
FC Chertanovo Moscow
-
-
FC Luch
inprogress
۲۱:۰۰
FC Tambov
۳
۰
FC Tom Tomsk
Finished
۲۰:۰۰
FC Mordovia Saransk
۱
۴
FC Avangard Kursk
Finished
۲۰:۳۰
FC Nizhny Novgorod
۱
۱
FC Khimki
Finished
۲۰:۳۰
FC Baltika Kaliningrad
-
-
FC Rotor
inprogress
۲۱:۳۰
FC Tyumen
۲
۱
PFC Sochi
Finished
۱۸:۳۰
FC Krasnodar-2
۰
۳
FC Spartak-2 Moscow
Finished
۱۹:۳۰
FC Armavir
۴
۱
FC Fakel Voronezh
Finished
۱۹:۳۰
International Clubs
Club Friendly Games
Masavu FC
۰
۲
Bright Stars
Finished
۱۰:۳۰
Trikala
-
-
Sparti
Finished
۱۸:۳۰
AE Peramatos
-
-
Hellas Pontion
بازی شروع نشده است
۲۰:۰۰
International
UEFA Regions Cup
Region 2 Ireland
۱
۱
Slovak Western Region
Finished
۱۶:۳۰
North Riding Football League
-
-
Region Buzau
inprogress
۲۱:۰۰
Georgia
Cup
FC Torpedo Kutaisi
-
-
FC Rustavi
inprogress
۲۰:۳۰
Russia
Golden Ring Cup
FC Cherepovets
-
-
Shinnik-M Yaroslavl
Finished
۱۷:۳۰
Uruguay
Primera Division Reserve League
Torque
-
-
Boston River Reserve
Finished
۱۸:۳۰
Danubio FC
-
-
Penarol Montevideo
inprogress
۲۲:۳۰
Atletico Fenix Montevideo
-
-
Liverpool Montevideo
inprogress
۲۲:۳۰
Defensor Sporting
-
-
Racing Club Montevideo
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Russia
Zone SFD/NCFD
Sro Rostov 2018
-
-
FC Volgar Astrakhan II
Finished
۱۷:۳۰
Bulgaria
Elite U19
CSKA Sofia
-
-
Marek Dupnitsa
Finished
۱۸:۳۰
Poland
I Liga
Chrobry Glogow
۲
۳
Puszcza Niepolomice
Finished
۲۰:۳۰
Termalica Bruk-Bet Nieciecza
۲
۱
MKS Chojniczanka Chojnice
Finished
۲۰:۳۰
GKS Jastrzebie
-
-
OKS Stomil Olsztyn
inprogress
۲۱:۳۰
GKS Katowice
-
-
Odra Opole
inprogress
۲۱:۳۰
Stal Mielec
-
-
Wigry Suwalki
inprogress
۲۱:۳۰
Podbeskidzie Bielsko Biala
-
-
LKS Lodz
inprogress
۲۱:۳۰
Egypt
Premier League
Nogoom EL Mostakbal
-
-
Wadi Degla SC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Enppi Club
-
-
Al-Masry
Cancelled
۲۰:۳۰
International Clubs
Copa Libertadores, Knockout stage
Atletico Tucuman
۰
۲
Gremio FB Porto Alegrense
Finished
۰۵:۱۵
USA
National Womens Soccer League, Playoffs
North Carolina Courage
۲
۰
Chicago Red Stars
Finished
۰۵:۳۰
Russia
Moskovskaya Oblast Cup
FC Lubertsi
-
-
SOK Keramik
Finished
۱۷:۳۰
Russia
Moscow Championship
Vorobievy Gory
-
-
Rosich-2
Finished
۱۷:۳۰
Bulgaria
AFL Cup
FK Septemvri Simitli
-
-
FC Pirin Razlog
Finished
۱۷:۳۰
PFC Vihren Sandanski
-
-
FC Bansko
inprogress
۱۷:۳۰
Greece
Cup EPSI (Creta zone)
Ermis Atsaleniou
-
-
Anthestion
Finished
۱۷:۳۰
Elpides Irodotou
-
-
AE Katsampa
Finished
۱۷:۳۰
South Africa
Premier League
Lamontville Golden Arrows
-
-
Mamelodi Sundowns
inprogress
۲۲:۰۰
Orlando Pirates
-
-
Cape Town City FC
inprogress
۲۲:۰۰
Austria Amateur
Regionalliga West
VfB Hohenems
-
-
FC Pinzgau Saalfelden
inprogress
۲۱:۰۰
Cyprus
1st Division
NEA Salamina Famagusta
۲
۳
Apoel Nicosia
Finished
۲۰:۳۰
Brazil
Copa Paulista, Group 2
Desportivo Brasil SP
-
-
EC Noroeste SP
inprogress
۲۲:۳۰
Rio Claro FC SP
-
-
Ferroviaria SP
inprogress
۲۲:۳۰
Colombia
Primera B, Apertura
Bogota FC
-
-
Universitario De Popayan
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Bolivia
Nacional B
Always Ready
-
-
Enrique Happ
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Northern Ireland
Premier League, Women
Sion Swifts
-
-
Linfield Ladies
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Glentoran Belfast United
-
-
Cliftonville LFC
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
Northern Ireland
NIFL Development League
Newry City FC
-
-
Crusaders
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Ireland
FAI Cup
Derry City
-
-
Bohemians Dublin
بازی شروع نشده است
۲۳:۱۵
Russia
Saint Petersburg Higher League
Parus
-
-
Izhorets Inkon
inprogress
۲۲:۰۰
Laz St Petersburg
-
-
FC Legirus
inprogress
۲۲:۰۰
Italy
Serie C, Girone B
Ternana Calcio
-
-
Rimini FC 1912
Cancelled
۲۳:۰۰
Ireland
U19 Northern Elite Division
Bohemians Dublin
-
-
St Patricks Athletic
بازی شروع نشده است
۲۳:۰۰
Switzerland
Promotion League
FC Bavois
-
-
Yverdon-Sport FC
inprogress
۲۲:۳۰
Spain
Copa Federacion
Los Garres
-
-
Nv Estudiantes de Murcia CF
inprogress
۲۲:۳۰
San Sebastian Reyes
-
-
CD Mostoles
inprogress
۲۲:۳۰
Brazil
U19 Copa Gaucho
Nacional RS
-
-
Juventude
inprogress
۲۲:۳۰
Gremio Esportivo Brasil
-
-
Ceramica RS
inprogress
۲۲:۳۰
Croatia
3. HNL, East
Sloga Nova Gradiska
-
-
Hnk Cibalia-vinkovci
Finished
۱۹:۰۰
Argentina
Camp. De Reser De Primera Division B Metropolitana
CD UAI Urquiza Reserve
-
-
Csyd Tristan Suarez
بازی شروع نشده است
۲۱:۳۰
Germany Amateur
Hessenpokal
SPVGG Neu-Isenburg
-
-
Hessen Kassel
inprogress
۲۱:۳۰
FC Giessen
-
-
Tsv Eintracht Stadtallendorf
inprogress
۲۱:۳۰
Russia
Saint Petersburg First League
Tsarskoye Selo
-
-
Apollo
inprogress
۲۱:۳۰
Nicaragua
Primera Division, Apertura
ART Municipal Jalapa
-
-
Deportivo Walter Ferreti
inprogress
۲۱:۳۰
Denmark
2nd Division, Pulje 2
HIK Hellerup
-
-
BK Avarta
inprogress
۲۱:۳۰
Estonia
Esiliiga B
Tallinna JK Legion
-
-
Vandra JK Vaprus
Finished
۲۰:۳۰
Czech Republic
Krajsky prebor
Polanka
-
-
FC Irp Cesky Tesin
Finished
۱۹:۳۰
Slovenia
1. Slovenska Mladinska Liga
NK Olimpija Ljubljana
-
-
NK Maribor Branik
Finished
۱۸:۳۰
Czech Republic
Divize D
Breclav
-
-
Sk Tatran Zdirec Nad Doubravou
Finished
۱۸:۳۰
Russia
Krasnodar Krai Championship
Gns Spartak
-
-
Olimp-universport
Finished
۱۷:۳۰
Droughba 2 Maykop
-
-
Academy Football
Finished
۱۷:۳۰
Italy
Serie C, Girone A
Albissola 2010
۲
۳
Olbia Calcio 1905
Finished
۱۷:۰۰
AS Pro Piacenza 1919
-
-
Robur Siena
Cancelled
۲۳:۰۰
FC Pro Vercelli 1892
-
-
Piacenza Calcio 1919
Cancelled
۲۳:۰۰
International Clubs
AFC Cup, Knockout stage
April Twenty-Five
۲
۲
Altyn Asyr FC
Finished
۱۲:۳۰
Argentina
Torneo Federal A
Atletico Camioneros
-
-
Def. de Pronunciamiento
بازی شروع نشده است
۲۳:۳۰
 
فرم پیش بینی
برای پیش بینی، ضریب بازی مورد نظر خود را انتخاب کنید